Apie cvsablonai.lt

 

Apie-CV-Šablonai

Sveiki apsilankę cvsablonai.lt  e-parduotuvėje!

Ieškote darbo, netenkina dabartinė darbo vieta, norite kilti karjeros laiptais, Jums reikia gero CV ar motyvacinio laiško – mes kiekvienai problemai parinksime tinkamiausią ir geriausią sprendimą. Puiki paslaugų kokybė ir aukšta kompetencija padės įgyvendinti net ir patį ambicingiausią sumanymą. Mes puoselėjame grįžtamąjį ryšį ir glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, todėl tikrai gerai žinome, su kokiais sunkumais bei iššūkiais susiduria darbo ieškantieji. Mes žinome, ko ieško darbdaviai ir norime tuo pasidalinti su Jumis.

Visus mūsų klientų atsiliepimus apie mūsų teikiamas paslaugas galite perskaityti Facebook paskyroje:  
https://www.facebook.com/cvsablonai/app/141224836283514/

Esame pasiruošę Jums patarti, dirbti kartu ir sukurti kažką nepaprastai gražaus, kas galbūt pakeis net Jūsų gyvenimą!

Mes esame komanda, sudaryta iš grafikos dizainerių, Word ekspertų, tekstų kūrėjų bei web dizainerių. Mums patinka tai, ką mes darome ir mes darome tai, kas mums patinka. Bet pats svarbiausias komandos narys yra mūsų pirkėjas, kuriam yra sutelkiamas visas dėmesys. Tą parodo mūsų parduodami CV šablonai ir kitos teikiamos paslaugos. Mūsų svetainė yra sparčiausia el.parduotuvė Lietuvoje, o tai leidžia mūsų pirkėjams naršyti bei apsipirkti sklandžiai ir su malonumu. Pats pirkimo procesas yra greitas ir patogus, pirkėjai gali rinktis iš daugelio apmokėjimo būdų. Mūsų komanda teikia paslaugas 7 dienas per savaitę.

Mes kuriame įvairius CV šablonų dizainus ir parduodame tarptautinėje rinkoje, daugiausiai Amerikoje. Nusprendėme teikti savo paslaugas ir savo tautiečiams Lietuvoje kur kas mažesnėmis kainomis, nei kad įprasatai siūlome. Įprasta CV šablono kaina yra 15$, o CV redagavimo paslauga - 50$. Mūsų siūloma kaina Lietuvoje už vieną CV šabloną yra 5.90€, CV redagavimo paslauga - 19,90€. Mūsų tikslas - teikti kokybiškas paslaugas ir patenkinti pirkėjai. 

cvsablonai.lt yra ta vieta, kurioje rasite profesionalaus dizaino curriculum vitae šablonus. Įsigydami profesionalų, modernaus dizaino CV šabloną, Jūs jokiu būdu nepatiriate išlaidų. Tai puiki investicija, kuri gali atsipirkti su kaupu. Pirkdami CV šabloną, Jūs gaunate lengvai redaguojamą CV, motyvacinio laiško šabloną, papildomą rekomendacijų puslapio šabloną (jei reikia), piktogramų rinkinį, failą su lengva instrukcija, kaip redaguoti CV šabloną bei nemokamą cvsablonai.lt komandos pagalbą, jeigu iškyla nesklandumų redaguojant savo asmeninį CV.

Visi žino, kad pirmas įspūdis yra paskutinis įspūdis. Ir ši taisyklė ne išimtis darbo paieškoje. Tinkamas CV dizainas - tai įrankis, kuris kalba už Jus tuo metu, kai Jūsų nėra. Einant į darbo pokalbį Jūs juk pasiruošite ir apsirengsite tinkamai tam, kad paliktumėte kuo geresnį įspūdį apie save. Kaip ir siųsdami savo gyvenimo aprašymą potencialiam darbdaviui, Jūs juk tikitės paties geriausio įspūdžio apie save tam, kad būtumėte pastebėti ir pakviesti į pirmąjį pokalbį dėl darbo. Profesionalaus CV dizaino funkcija ir yra tokia, kad išsiskirtumėte iš kitų bei kad pats CV kalbėtų už Jus daug daugiau, negu, kad Jūs pats galėtumėte pasakyti apie save. Taigi siųsdami savo gyvenimo aprašymą būsimam darbdaviui, verta pasistengti, kad pirmasis įspūdis būtų nepriekaištingas, profesionalus ir, be abejo, pats geriausias! 

Visi pateikti CV šablonų dizainai yra autorių teisių objektai. 
CV šablonų dizainai yra sukurti mūsų komandos narių Avata ir Nicole.

Susisiekti su šiais mūsų komandos nariais galite šiais el.pašto adresais:
Avata: avata.designs@gmail.com,
Nicole: vision.templates@gmail.com

Naujienos

405
Verified Reviews
Lithuanian