Privatumo taisyklės

                                                                                                             ----
  1. KĄ MES DAROME SU JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA?

Kai perkate iš mūsų internetinės parduotuvės prekę ar paslaugą, neatsiejama pirkimo bei pardavimo proceso dalis tampa jūsų asmeninės informacijos rinkimas. Asmeninė jūsų informacija yra ta informacija, kurią jūs pateikiate patys, t.y., jūsų vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas ir kt.

Kai perkate prekę ar paslaugą mūsų internetinėje parduotuvėje, mes taip pat automatiškai gauname jūsų kompiuterio IP adresą, kuris suteikia mums informacijos apie jūsų naudojamą naršyklę bei operacinę sistemą.

Tvarkydami duomenų subjektų asmens duomenis, vadovaudamiesi Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą, užtikriname asmens duomenų saugumą bei įgyvendiname tinkamas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto jų sunaikinimo ar/ir atsitiktinio pakeitimo, platinimo, atskleidimo ar nuo bet kokio kito neteisėto jų naudojimo.

Gerbdami savo klientų bei kitų duomenų subjektų teises į jų privačią informaciją, apdorojame jų asmens duomenis teisėtai ir sąžiningai.

Renkame tik tuos klientų duomenis, kurie yra reikalingi teikiant Įmonės paslaugas, vykdant veiklą ir (ar) lankantis, naudojant, naršant įmonės interneto svetainėje, puslapiuose ir pan. Užtikriname, kad renkami ir apdorojami klientų duomenys bus saugūs ir bus naudojami tik konkrečiam tikslui.

Elekroninių laiškų siuntimas - tik su jūsų sutikimu. Mes siųsime jums naujienlaiškius apie mūsų internetinę parduotuvę, naujienas, naujas prekes bei paslaugas ir pan.

 

  1. SUTIKIMAS

Kaip gaunamas jūsų sutikimas?

Kai pateikiate savo asmeninę informaciją prekės ar paslaugos pirkimo metu, tai reiškia, kad jūs duodate sutikimą rinkti jūsų asmeninę informaciją ir naudoti ją tik tam konkečiam tikslui.

Jeigu mes klaustumėme jūsų asmeninių duomenų dėl kitų priežasčių, pvz., marketingo tikslais, tada tokiu atveju mes klaustumėme jūsų sutikimo šiuo konkrečiu atveju bei taip pat suteiktumėme galimybę nesutikti, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų naudojami šiam tikslui.

Kaip galite atšaukti savo sutikimą?

Jeigu po duoto sutikimo, jūs persigalvojote ir norėtumėte jį atšaukti, tada galite tą padaryti susisiekdami su mumis el. paštu info@cvsablonai.lt.

 

  1. ASMENINIŲ DUOMENŲ ATSKLEIDIMAS

Jūsų asmeniniai duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms.

 

  1. SHOPIFY

Mūsų internetinė parduotuvė yra talpinama Shopify Inc. platformoje. Tai elektroninės prekybos platforma, kuri sudaro sąlygas mums parduoti savo prekes bei paslaugas.

Jūsų duomenis talpina bei saugo Shopify duomenų bazė, saugiame serveryje.

Daugiau informacijos apie Shopify paslaugų nuostatas:

https://www.shopify.com/legal/terms

https://www.shopify.com/legal/privacy

 

  1. TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGOS

Šiuo metu kreditinių kortelių apmokėjimai vykdomi per PayPal ir Stripe. Tai reiškia, kad mes negauname ir nesaugome jūsų kreditinių kortelių duomenų.

Trečiųjų šalių paslaugų teikėjai (PayPal, Stripe, Paysera), kuriais mes naudojamės, rinks ir naudos jūsų asmeninę informaciją, kuri leis vykdyti jų teikiamas paslaugas mums.

Kai paspaudžiate ant trečiųjų paslaugų teikėjų nuorodų mūsų internetinėje parduotuvėje, jie gali nukreipti jus iš mūsų svetainės. Mes nesame atsakingi už jų privatumo politiką bei taisykles.

 

  1. SLAPUKAI

Sąrašas slapukų, kuriais naudojasi Shopify:

_session_id, unique token, sessional,

_shopify_visit, no data held,

_shopify_uniq, no data held, expires midnight

cart, unique token,

_secure_session_id, unique token, sessional

 storefront_digest, unique token

 

  1. ŠIŲ PRIVATUMO TAISYKLIŲ PAKEITIMAI

Mes pasiliekame sau teisę keisti privatumo taisykles, tad vartotojams rekomenduojama reguliariai domėtis privatumo taisyklėmis šioje svetainėje.

 

  1. KLAUSIMAI IR KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jeigu turite kokių nors klausimų arba jeigu norėtumėte gauti priėjimą prie savo asmeninės informacijos, pataisyti, keisti ar ištrinti ją, visada galite su mumis susiekti el. paštu info@cvsablonai.lt

 

Pagarbiai,
cvsablonai.lt 

Naujienos

405
Verified Reviews
Lithuanian