Apmokėjimo būdai

Šiuo metu mes naudojamės trijų mokėjimo paslaugų teikėjų paslaugomis – PayPal, Stripe ir Paysera.

Naudodamiesi PayPal, jūs galite apmokėti už prekes bei paslaugas kreditine kortele, pinigais, esančiais asmeninėje PayPal sąskaitoje arba iš savo banko sąskaitos, jeigu ji yra susieta su PayPal sąskaita.

Pasirinkę Paysera, jūs turite kur kas daugiau apmokėjimo būdų. Tai gali būti elektroninė bankininkystė (pvz., Swedbank, SEB bankas, Nordea, Šiaulių bankas ir kt.), elektroniniai pinigai bei kitos mokėjimo sistemos (Maximos kasose, Lietuvos pašto ir "Paypost" skyriuose, kioskuose, banko skyriuose - grynaisiais ir kt.).

Stripe mokėjimo paslaugų teikėjas aptarnauja kreditinių/debetinių kortelių mokėjimus. 

Išsirinkę norimą CV šabloną ar paslaugą, spauskite PIRKTI.  Tada jūsų pirkinys atidurs pirkinių krepšelyje. Savo pirkinių krepšelį pamatysite puslapio dėšinėje pusėje viršuje, kur galėsite paspausti ant APMOKĖJIMAS. Po to būsite nukreipti pildyti pirkėjo informacijos. Užpildykite reikiamus laukelius ir spauskite TĘSTI APMOKĖJIMĄ. Tada galėsite rinktis apmokėjimo būdą – Paypal, Stripe arba Paysera. Pasirinkite jums patogiausią būdą ir kai tik apmokėjimas bus patvirtintas, jums automatiškai bus išsiųstas el. laiškas su parsisiuntimo nuoroda. Su vienu CV šablono pirkimu jūs turite galimybę tik dviems parsisiuntimams. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad CV šablono failus reikia parsisiųsti į savo kompiuterį, o ne telefoną ar planšetę. Būkite tikri, kur išsaugote parsisiųstus failus. Mes nesame atsakingi už tai, jeigu netinkamai išsaugojote ar ištrynėte šablono failus.

Jeigu jūs apmokėjote už paslaugą (CV redagavimo ar CV vertimo), tada po apmokėjimo patvirtinimo el.paštu siųskite visą reikiamą informaciją, kuri yra nurodyta svetainėje, ties paslaugos aprašymu.

Šiuo metu kreditinių/debetinių kortelių apmokėjimai vykdomi per PayPal ir Stripe. Tai reiškia, kad mes negauname ir nesaugome jūsų kreditinių kortelių duomenų.

Visi apmokėjimo būdai yra saugūs ir atliekami trečiųjų šalių (PayPal, Stripe ir Paysera). Sužinoti daugiau apie jų vykdomą privatumo politiką bei klientų duomenų apsaugą galite jų oficialiose svetainėse.

Jeigu už CV šabloną apmokate su PayPal arba kreditine/debetine kortele, tada failai parsisiuntimui yra paruošti iš kart. O jeigu apmokate su Paysera, apmokėjimo procesas bei patvirtinimas gali užtrukti 1-5 min. Prašome būti kantriems, tikrai nėra dėl ko nerimauti. Kai tik apmokėjimas yra patvirtinamas, CV šablonų failai yra paruošti parsisiuntimui iš kart. Nėra taip, kad apmokėjimas yra patvirtinamas, o failai negalimi parsisiuntimui.

Jeigu turėtumėte problemų su apmokėjimu arba nenorite apmokėti anksčiau minėtais būdais, tada susisiekite su mumis ir mes jums atsiųsime savo įmonės banko sąskaitos numerį, kur galėsite atlikti pavedimą. Kai tik bus gautas jūsų pavedimas, mes jums išsiųsime CV šablono failus el.paštu. Jeigu apmokate už paslaugą, tada po atlikto pavedimo galite siųsti mums reikiamą informaciją el.paštu. Ir mes pradėsime dirbti su jūsų paslaugos užsakymu iš kart, kai tik bus gautas apmokėjimas.

 

Kiekvienas mūsų pirkėjas ar paslaugos gavėjas yra labai svarbus. Ir mes stengiamės, kad mūsų teikiamos paslaugos, parduodami CV šablonai bei apsispirkimas mūsų el.parduotuvėje nenuviltų nei vieno iš jų. Mes atsakome į kiekvieną gautą el.laišką. Tad prašome drąsiai klausti, jeigu iškiltų kokių nors klausimų.

Naujienos

405
Verified Reviews
Lithuanian