CV vertimas į anglų kalbą

Pageidaujate turėti savo CV anglų kalba? Šią paslaugą galite užsisakyti pas mus.

Jūsų CV vertimas į anglų kalbą + 1 CV šablonas iš mūsų el.parduotuvės + profesionalaus apipavidalinimo paslauga - 39,90€.

Į kainą įskaičiuotas:

  • vienas CV šablonas iš mūsų internetinės parduotuvės, išsirinkite tą, kuris jums patinka labiausiai (jums nereikia jo pirkti atskirai, tiesiog pasakykite, kurį išsirinkote ir mes panaudosime tą).
  • CV, motyvacinio laiško bei papildomo rekomedacijų puslapio vertimas į anglų kalbą.
  • Taip pat teksto redagavimas ir pritaikymas pagal jūsų pateiktą tekstą jūsų pasirinktame šablone.

Kaip vyksta darbas:

1. Jūs užsakote šią paslaugą, paspausdami čia.

2. Po apmokėjimo siunčiate mums visą informaciją, kuri, jūsų manymu, reikalinga, jūsų CV,  motyvacinio laiško bei papildomo rekomendacijų puslapio vertimui.

Svarbiausi duomenys, kurie yra reikalingi iš jūsų, yra šie:

a) šablonas, kurį norite naudoti,
b) jūsų CV arba tekstas, kurį norėtumėte, kad išdėstytumėme jūsų pasirinktame CV šablone, motyvaciniame laiške bei rekomendacijų puslapyje;
c) nuotrauka (jeigu pageidaujate);
d) pageidaujamos spalvos, grafikai, logotipai ir pan., kurių norėtumėte savo naujajame CV, motyvaciniame laiške bei rekomendacijų puslapyje.

 

3. Kai iš jūsų bus gauti  reikiami duomenys, tada mes pradėsime dirbti su jūsų CV ir per 24 val. el. paštu gausite pirminį savo CV varianto vertimą bei apipavidalinimą. Tada galėsite peržiūrėti savo naująjį CV, motyvacinį laišką bei rekomendacijų puslapį ir pranešti mums, ar viskas yra gerai, ar reikalingi koregavimai. Taisymai ir redagavimai bus atliekami iki tol, kol būsite patenkinti galutiniu variantu. Galutinis variantas jums bus išsiųstas Word bei PDF formatu.

4. Atkreipkite dėmesį į tai, jeigu po pirminio varianto išsiuntimo iš jūsų negaunamas joks atsakymas per 3 dienas, tada atliktas darbas laikomas užbaigtu. Ir galutiniai failų variantai Word bei PDF formatu bus išsiųsti jums pagal pirminį variantą.

Naujienos

405
Verified Reviews
Lithuanian